KS-BUD
Kazimierz Sobisz

Gwarancja jakości i profesjonalizmu od ponad 30lat!

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie od 1992 roku

KS-BUD to solidny partner w dziedzinie transportu i handlu z ponad 30-letnim doświadczeniem. 
Jesteśmy dumni z obsługi licznych stałych klientów, dla których nasza firma stała się nieodłącznym elementem efektywnej logistyki i
 zaufanym partnerem w biznesie.

Czym się zajmujemy?

Nasza specjalizacja to sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych. Posiadamy stałe umowy z renomowanymi producentami, co przekłada się na oferowanie klientom najwyższej jakości produktów. Dysponujemy nowoczesnymi i wysokiej klasy samochodami, co pozwala nam utrzymać standardy niezawodności, a jednocześnie utrzymywać konkurencyjne ceny.

Poznaj naszą ofertę

Co nas wyróżnia?

W trosce o pełen komfort naszych klientów, każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w hydrauliczne dźwigi samochodowe (HDS), eliminując konieczność dodatkowego wynajmowania dźwigu do załadunku lub rozładunku towaru. Dbamy o bezpieczeństwo każdego ładunku, zabezpieczając go starannie na czas transportu.

Poznaj listę naszych usług

Gdzie działam​y?

Działamy głównie na terenie Północnej Polski, ale z pasją realizujemy również transporty na obszarze całego kraju. Nasza flota pojazdów, obejmująca ładowności od kilku do kilkudziesięciu ton, gwarantuje kompleksową obsługę każdego zlecenia.

Zamów kontakt

KS-BUD to nie tylko sprzedaż i dostawa materiałów budowlanych, ale również profesjonalizm i wieloletnie doświadcznie. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów !